Нові анонси від студії Paramount

Студія Paramount долучається до гонитви стрімінгових сервісів. І робить це гучно! В рамках дня інвесторів для сервісу Paramount+ (раніше відомого як CBS All Access) анонсовано купу проектів.

Зокрема оголошено про:

  • Перезапуск анімаційного серіалу «The Rugrats», відомого українському глядачу як «Невгамовні», з оригінальним кастом акторів озвучки та оновленим стилем анімації. Реліз в 2021 році.
  • Відкриття окремої Avatar Studios, що створюватиме анімаційний контент у всесвіті культового «Аватару». До студії приєдналися творці оригінального серіалу Майкл ДіМартіно та Брайан Коніецко. Плануеться, що нові проекти продовжать сюжети «Avatar: The Last Airbender» та «The Legend of Korra». Робота над першим, наразі неоголошеним проектом, розпочнеться вже в цьому році.
  • Прем'єру довгоочікуваного серіалу виробництва Showtime у всесвіті Halo. Реліз заплановано на 2022 рік.
  • Новий повнометражний фільм про Бівіса і Баттхеда. Реліз в 2021 році.
  • Більше проектів в межах телевізійного всесвіту «Стартрек» від продюсера Алекса Куртцмана та перший сезон анімаційного серіалу на 20 епізодів Star Trek: Prodigy. Прем'єра в 2021 році.

Рекомендовані товари

Теги: невгамовні, the rugrats, аватар, avatar, avatar the last airbender, the legend of korra, halo, бівіс і баттхед, beavis and butt-head, paramount, paramount+, nickelodeon, avatar studios, showtime