Передзамовлення на комікс «Бетмен. Книга 8. Надважкий»

Відкрито передзамовлення на комікс «Бетмен. Книга 8. Надважкий».

Увага! Далі спойлери до «Бетмен. Книга 7. Ендшпіль».

Після зникнення й майже певної смерті Бетмена, колишнього комісара поліції Джима Ґордона покликано перейняти спадок Темного Лицаря і стати його послідовником.

Однак, попри незмінні ім’я та цінності, новий Бетмен — далеко не копія оригіналу. Ґордон патрулює місто в гігантському високотехнологічному бет-костюмі — він не месник з тіней. Його повністю підтримують ПДҐС та мер, плюс він має багатомільйонний бюджет від «Паверс Інтернешнл».

Але чи вистачить дорогого костюму аби зупинити загадкового, схожого на будяк містера Квіта, поки його смертельні плани на це місто ще не встигли вкорінитися?

Команда творців бестселерів за версією New York Times: СКОТТ СНАЙДЕР,  ҐРЕҐ КАПУЛЛО, ДЕННІ МІКІ та FCO ПЛАСЕНСІА за участі Браяна Азарелло («ДИВО-ЖІНКА») та Джока («БЕТМЕН: ЧОРНЕ ДЗЕРКАЛО») представляють нового Темного Лицаря у «БЕТМЕН. КНИГА 8: НАДВАЖКИЙ». Комікс містить випуски № 41-45 «БЕТМЕНА» та «DC АНОНСИ: БЕТМЕН №1».

Книга за передзамовленням доступна зі знижкою 20%. Ціна після завершення передзамовлення становить 250 грн. Замовити можна за посиланням.

Рекомендовані товари

Теги: Бетмен, Batman, Бэтмен, DC, DC Comics, Скотт Снайдер, Ґреґ Капулло